Prowadzenie firmy

Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego 

Kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego 

Kancelaria prowadzona przez Kamila Grabarczyka zajmuje się profesjonalnym doradztwem restrukturyzacyjnym i upadłościowym. Swoją ofertę kieruje nie tylko do firm, ale również osób prywatnych. Dziś w spiralę zadłużenia można popaść szybko i niewinnie. Wydostać się z niej najprościej jest z pomocą fachowca.

Doradztwo restrukturyzacyjne i upadłościowe dla firm 

Kamil Grabarczyk to doradca restrukturyzacyjny specjalizujący się w sprawach ogłaszania upadłości. Oferuje zatem kompleksowe doradztwo restrukturyzacyjne i upadłościowe. Restrukturyzacja to złożony i skomplikowany proces, który polega na podniesieniu wartości przedsiębiorstwa, a więc ceny sprzedaży, gdyby zaszła taka konieczność. Proces ten polega na przeprowadzeniu zmian w aktywach, pasywach, a jeśli trzeba, również w organizacji firmy. To pozwala zawrzeć układ z wierzycielami. Nierzadko restrukturyzacja opiera się tylko na restrukturyzacji zadłużenia, czyli na oddłużeniu przedsiębiorstwa. 

Upadłość dotyczy głównie przedsiębiorców, którzy mają poważne kłopoty finansowe. Wiele firm nie zdaje sobie sprawy z tej możliwości. A upadłość mogą ogłosić duże i małe firmy jednoosobowe. Postępowanie upadłościowe jest regulowanym prawnie procesem zakończenia działalności przedsiębiorstwa. Polega on w pierwszej kolejności na poddaniu się kontroli sądu, a w drugiej zaś na likwidacji majątku niewypłacalnego przedsiębiorstwa. Taki wniosek o ogłoszenie upadłości można złożyć w Wydziale Gospodarczym Sądu Rejonowego. 

Komu pomoże kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego?

Kancelaria, którą prowadzi Kamil Grabarczyk, świadczy kompleksową pomoc w zakresie doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego. Pomaga nie tylko firmom, małym i dużym przedsiębiorstwom, ale również osobom prywatnym. Każdy, kto ma poważne problemy z zadłużeniem, może zgłosić się do danego specjalisty. 

Kamil Grabarczyk pomógł już wielu osobom będącym w poważnym zadłużeniu. W tym małym i dużym firmom, które traciły nadzieję na pozytywne zakończenie problemów finansowych. 

Udostępnij

O autorze